Strona główna / O nas

O nas

Witamy wszystkich zajawkowiczów wędkowania!

Pomysł na nasz sklep internetowy powstał pewnego zimowego wieczoru, gdy siedząc przy wieczornej "herbacie" stwierdziliśmy ze skoro wędkarstwo to nasza pasja, uprawiana juz od kilkunastu lat warto byłoby związać z tym swoją przyszłość.

Im dłużej o tym pomyśle dyskutowaliśmy, tym bardziej nas taki plan na życie przekonywał. W taki właśnie sposób powstał "Boleń".

Chcielibyśmy zaoferować Państwu wysokiej jakości sprzęt wędkarski cenionych producentów, z różnymi akcesoriami, które potrzebne są podczas zasiadek wędkarskich.

W naszej ofercie znajdzie się także coś dla waszych domowych pupili, aby umilić im czas kiedy Wy będziecie oddawać się swojej pasji spędzając czas nad wodą.

Z przyjemnością zaoferujemy Państwu również pomoc przy wyborze produktów, które spełnią Państwa oczekiwania, a także podzielimy się swoim doświadczeniem z osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wędkarstwem.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie to czego szuka i będzie wracał do nas za każdym razem, gdy będzie czegoś potrzebował.

Życzymy Wam i Nam owocnej współpracy.

Najwyższej jakości

Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt wędkarski uznanych marek !!!

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

W Naszej ofercie również artykuły, dzieki którym pobyt nad wodą stanie się wygodniejszy !!!

Najwyższej jakości

Wybierając się nad wodę, nie zapomnij także o swoim pupilu !!!